Ciaomanager logo Ciaomanager Villa Incontri

Villa Incontri

Prezantime

Villa Incontri ndodhet vetëm 3 km nga qendra historike e Firences, e arritshme me një shëtitje nëpër kodrën e harlisur, me biçikletë, ose me lehtësi me transport publik. Një 5 minuta në këmbë nga stacioni "Careggi - Ospedale" i tramvajit të ri T1. Mbërri në pak minuta në qendër të Firences pa pasur nevojë të përdorësh makinën! Villa Incontri ndodhet në zonën e kodrave të Careggi, i njohur për Medici vila historike dhe për territorin e saj të gjerë përreth, të pasur në histori dhe kulturë. Vilë historike që daton në shekullin e 16 dhe aneks ku janë vendosur dhoma B & B do t'ju mirëpresin të kaloni momente relaksuese të zhytur në qetësi absolute. Vila është ende e banuar nga Marquis Roberto Incontri dhe familja e tij, të cilët do t'ju mirëpresin të ndani historinë e tyre dhe gëzimin e jetës së tyre me ju. Parkimi i përshtatshëm në dispozicionin tuaj do t'ju lejojë të sigurtë ta lini makinën tuaj duke shmangur trafikun kaotik të qytetit. Ne po presim që të kaloni momente të mrekullueshme së bashku.

Shërbimet dhe objektet

local_parking Parkimi në dispozicionParkim falas
wifi Wi-Fi është në dispozicionPa pagesë Wi-Fi
local_cafe Mëngjesi në dispozicion
restaurant Restorant.
directions_bike  biçikletë miqësore
child_friendly Për familjet
smoking_rooms Dhoma e duhanit
smoke_free Dhoma pa duhan
pets Pets pranuar
room_service Pritja 24/7
pool Pishine
spa Në llixha
beach_access Plazh i rezervuar
hot_tub saunë
fitness_center Palestër
golf_course Objektet sportive
local_florist kopsht
rounded_corner Terrace
weekend sallë pritjeje përbashkët
child_friendly Zona e jashtme për fëmijët
child_care Zona e brendshme e fëmijëve

Direct booking - Best price guaranteed

Check-in
Check-in
check-out
check-out
Të rritur
Fëmijë

Shto: 
Fut kodin e ftesës

Akomodimet

Book more accommodations Book only one accommodation
How to book more accommodations
- Insert check-in and check-out dates
- Select how many accommodations you want to book, for each type
- For each accommodation, select how many guests will be accommodated
- When you have finished, click the button to continue

Ne po ngarkojmë dhoma nga serveri

Nëse prisni më shumë se disa sekonda, provoni përsëri pas pak minuta
Më Shumë Informacion
Ju lutemi zgjidhni datat dhe mysafirët për të marrë një kuotë dhe rezervoni këtë dhomë
Rezervë Accommodations to book: 

Available offers

Strehim Të rritur Fëmijë Mosha e fëmijëve Çmimi

Shënime dhe udhëzimet


Kush amministron Villa Incontri

Owners

Marquis Roberto Incontri dhe familja e tij kanë vendosur të presin njerëz në Villa e tyre për të ndarë përvojën e jetesës të rrethuar nga historia e Rilindjes dhe bukuria e harlisur e natyrës rreth Firences. Ata duan t'u japin miqve të tyre këshilla të personalizuara për vizita historike, artistike dhe gatimore, veçanërisht për verërat dhe vajrat e prodhuara në vend.